صنایع فلزی مازند در سال ۱۳۶۰ با مجوز وزارت صنایع و معدن جهت تولید میخ شانه‌ای در استان مازندارن تاسیس و با احداث سالن‌های تولید در شهر ایزدشهر و خرید ماشین‌آلات گام بلندی در جهت اهداف خود برداشت.

پس از احداث سالن‌های تولید و نصب ماشین‌آلات در سال 1364 تولید آزمایشی را شروع و در سال 1364 به عنوان اولین تولید‌کننده‌ی میخ‌های شانه‌ای، محصول خود را با نام تجاری تیسا T-Nails به بازار عرضه کرد. در همان سال نیز انواع میخ‌خای معمولی با نام تجاری توسکا در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفت.

صنایع فلزی مازند در سال ۱۳۷۳ با عرضه‌ی میخ‌های دنده‌ای غیرنواری گامی دیگر در جهت تامین نیازهای صنایع چوبی کشور برداشت و صنایع چوب را با محصولی جدید آشنا کرد.

در دی‌ماه 1381 صنایع فلزی مازند جهت توسعه محصولات خود با هدف بالا بردن سطح کمی و کیفی و افزایش بهره‌وری تولیدکنندگان مصنوعات چوبی برای اولین بار به‌طور انحصاری در ایران اقدام به نصب ماشین‌آلات و تولید میخ‌های نواری COLLATED-NAILS با نام تجاری ویستا vista کرد. بدین ترتیب گام موثری در تامین نیاز صنایع چوبی کشور برداشته شد و در ادامه همین هدف میخ‌کوب‌های بادی با نام تجاری vista را به بازار عرضه نمود.

نشانی : تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان ملک، پلاک 50، طبقه اول

کدپستی :۱۵۶۵۷۹۴۱۱۶

تلفن تماس :  ۷۶۵۲۳۰۰۰(۹۸۲۱+)

فکس :  ۷۷۵۳۶۰۶۰ (۹۸۲۱+)

از جدیدترین اطلاعات در مورد محصولات ما مطلع شوید.
Preloader