میخ معمولی توسکا

میخ معمولی یا میخ آهنی که از فولاد کم کربن ساخته می شود همواره یکی از پرقدمت و رایج ترین و شناخته شده ترین نوع میخ که تصویرآن در ذهن عموم مردم بازار وکوچه نقش بسته است . این نوع از میخ علاوه برمصرف صنایع چوبی بزرگ و کوچک و نجاری های محلی، مصارف خانگی نیز داشته که بوسیله چکش های دستی بکار گرفته میشوند. دارای کله یا گل گرد معادل حداقل دوبرابر ضخامت میله یا ساق میخ و نوک مخروطی( الماس ) می باشد که برای اتصال قطعات چوبی و یا نصب اشیا  بر روی دیوار یا سایر سطوح مختلف کاربرد  دارد . بازارمصرف میخ معمولی طیف بسیار وسیعی از سازندگان صنایع چوبی و ساختمانی و راه سازی و ... را در بردارد واختلاف ضائقه و سلایق و نیاز آنان صرف نظر از نوع فلز و یا گرید فولادی که میخ از آن ساخته می شود، سبب تنوع بسیاراین متاع ارزنده در ابعاد و اشکال و فرم و رنگ وغیره گردیده  و امروزه شاهد بسیاری ازفرآورده های مفتولی از این دست هستیم که بالتبع کاربرد گسترده ای است که در صنایع مختلف دارد.
قطرمیخ  ها طبق استاندارد جهانی براساس واحد بین المللی گیج (Guage) و واحد اندازه گیری طول برحسب اینچ (25.4 میلیمتر) تعریف شده است . میخ های معمولی شرکت با نام تجاری " توسکا " نام درختی که در جنگلهای شمالی کشور می روید و مصارف صنعتی دارد در کارتن های باوزن خالص 25 کیلوگرم حاوی 8 پاکت  3.125 کیلوگرم بسته بندی و ممهمور به مهر استاندارد ملی اجباری به بازار عرضه می شوند.

میخ های آجدار (دنده ای  و مته ای ) " توسکا "

میخ های آجدار بنا به خواست و سفارش صاحبان صنایع چوبی و ساختمانی با هدف ایجاد اتصالاتی مستحکم و مقاوم در اجرای پروژه های ساختمانی و پوشش های سقفی و سایر سازه های چوبی به سبب عدم امکانات مناسب کارگاهی بمنظور استفاده از روشهای مکانیزه واتوماسیون تولید، همچنان بشکل سنتی و ازچکش های دستی بهره میبرند در دستور کار تولید شرکت قرار گرفت . میخ های معمولی را متناسب با خواست و سفارش مشتری با ایجاد حلقه های متوالی  یا شارهای جلوبرنده موازی  برروی میله (ساق) آنها را به میخ دنده ای یا مته ای فرم داده بطوری که هنگام فرو رفتن بافت چوب بداخل شیارها یا دنده ها هدایت و کاملا درگیرشده و اتصالاتی محکم و قوی ومطلوب نظررا ایجاد می نمایند . شرکت صنایع فلزی مازند اولین تولید کننده میخ های غیرنواری(فله) دنده ای و مته ای در ایران درانواع سایزهای استاندارد و سفارشی و با پوشش( آبکاری) یا بدون پوشش میباشد که  با نام تجاری " توسکا " و درکارتن های خالص 25 کیلوگرم مشابه میخ های معمولی بسته بندی و به بازارمصرف عرضه مینماید.

نشانی : تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان ملک، پلاک 50، طبقه اول

کدپستی :۱۵۶۵۷۹۴۱۱۶

تلفن تماس :  ۷۷۵۲۳۰۰۰(۹۸۲۱+)

فکس :  ۷۷۵۳۶۰۶۰ (۹۸۲۱+)

ایمیل:  info@vistanail.com

با ارسال آدرس ایمیل خودتون از جدیدترین اطلاعات در مورد محصولات ما مطلع شوید.
Preloader