میخ معمولی توسکا

میخ معمولی یا میخ آهنی که از فولاد کم کربن ساخته می شود همواره یکی از پرقدمت ترین و رایج ترین نوع میخ  که تصویرآن کاملا درذهن عموم مردم بازار وکوچه نقش بسته است . این نوع میخ علاوه برمصرف صنایع چوبی بزرگ و کوچک و نجاری های محلی، مصارف خانگی نیز داشته که بوسیله چکش های دستی بکار گرفته میشوند. دارای کله یا گل گردی معادل حداقل دوبرابر قطر میله (ساق) میخ و نوک مخروطی( الماس )شکل می باشد که برای اتصال قطعات چوبی بیکدیگرو یا نصب اشیا  بر روی دیوار یا سایر سطوح مختلف کاربرد دارد . بازارمصرف میخ معمولی طیف بسیار وسیعی از سازندگان صنایع چوبی و ساختمانی و راه سازی و ... را در بردارد واختلاف ضائقه و نیاز آنان صرف نظر از نوع فلز و یا گرید فولادی که میخ از آن ساخته می شود، سبب تنوع بسیاراین متاع ارزنده در ابعاد و اشکال و فرم و رنگ وغیره گردیده  و امروزه شاهد بسیاری ازفرآورده های مفتولی از این دست هستیم که  کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف دارد.
قطرمیخ ها طبق جدول استاندارد جهانی براساس واحد بین المللی گیج (Guage) و واحد اندازه گیری طول برحسب اینچ (25.4 میلیمتر) تعریف شده است . میخ های معمولی شرکت با نام تجاری " توسکا "  نام درختی خودرو  که در جنگلهای شمالی کشورمی روید وعمدتا مصارف صنعتی دارد درکارتن هایی بوزن خالص 25 کیلوگرم و  حاوی 8 پاکت  3.125 کیلوگرمی بسته بندی و ممهور به مهراستاندارد ملی اجباری به بازارعرضه می شوند.

میخ های آجدار (دنده ای  و مته ای ) " توسکا "

میخ های آجدار(دنده ای و مته ای ) بنا به خواست و سفارش صاحبان صنایع چوبی و ساختمانی با هدف ایجاد اتصالاتی مستحکم و مقاوم در اجرای پروژه های ساختمانی و پوشش های سقفی و ساخت سایر سازه های چوبی که به سبب نداشتن امکان استفاده ازروشهای مکانیزه واتوماسیون تولید، همچنان بشکل سنتی و ازچکش های دستی بهره میبرند دردستور کار تولید شرکت قرار گرفت . این میخ های متناسب با خواست و سفارش مشتری با ایجاد حلقه های متوالی  یا شیارهای جلوبرنده موازی  برروی میله (ساق) آنها به میخ آجدار(دنده ای یا مته ای) فرم داده میشوند بطوری که هنگام فرو رفتن بافت چوب بداخل شیارها یا دنده ها هدایت و کاملا درگیرشده و اتصالاتی محکم و قوی ومطلوب را ایجاد می نمایند . شرکت صنایع فلزی مازند اولین تولید کننده میخ های آجدار( دنده ای و مته ای) درانواع سایزهای استاندارد و سفارشی و با پوشش( آبکاری) یا بدون پوشش در ایران می باشد که  با نام تجاری " توسکا " و درکارتن های خالص 25 کیلوگرمی مشابه میخ های معمولی بسته بندی و به بازارمصرف عرضه می نماید.

نشانی : تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان ملک، پلاک 50، طبقه اول

کدپستی :۱۵۶۵۷۹۴۱۱۶

تلفن تماس :  ۷۷۵۲۳۰۰۰(۹۸۲۱+)

فکس :  ۷۷۵۳۶۰۶۰ (۹۸۲۱+)

ایمیل:  info@vistanail.com

با ارسال آدرس ایمیل خودتون از جدیدترین اطلاعات در مورد محصولات ما مطلع شوید.
Preloader